Lustra dla dzieci

Nie tylko dorośli lubią przeglądać się w lustrze, maluchy też chętnie w nie zaglądają. Czynność ta pozwala poznać swoją twarz i ciało, a także rozbudza ciekawość i pobudza zmysł wzroku. Lustra dla dzieci są pięknym elementem dekoracyjnym, powinny być jednak nie tylko ładne, ale i bezpieczne. W BIBO dbamy o prawidłowy rozwój maluchów w przyjaznej przestrzeni, dlatego znajdziesz tu piękne lustra nietłukące w ciekawych kształtach.

Lustra

 

Lustra akrylowe

W pokoju dziecięcym warto postawić na lustra akrylowe. Produkuje się je z pleksiglasu, którego dolną warstwę pokrywa się srebrną folią. Pozwala to nie tylko uniknąć rozbicia, ale daje też większą swobodę cięcia. Dzięki temu lustra dla dzieci mogą przybierać rozmaite kształty i pięknie odbijają światło. Lustra akrylowe są niezwykle wytrzymałe i trwałe, co pozwala na swobodną zabawę w pokoju dziecięcym. Specjalna obróbka tegoż materiału sprawia, że krawędzie lustra dla dzieci są gładkie, co ogranicza ryzyko skaleczenia.

Lustro dla dziewczynki

W BIBO znajdziesz piękne lustra nietłukące, które idealnie sprawdzą się w pokoju dla dziewczynki. Są lekkie, mają zaokrąglone krawędzie, a ich montaż nie wymaga dużo wysiłku. Powiesisz je za pomocą taśmy dwustronnej dołączonej do zestawu. Możesz zdecydować się na bajkową dekorację w kształcie sarenki lub łabędzia, które stworzą magiczny klimat we wnętrzu. Lusterka dla dziewczynek pięknie odbijają promienie słoneczne, optycznie powiększają przestrzeń i pozwalają przeglądać się małym damom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl