Kitchen helper dla dzieci

Daj się ponieść kulinarnej przygodzie z pomocnikiem kuchennym dla dzieci od BIBO. Pozbądź się niestabilnych stołków i podstawek - postaw na maksymalne bezpieczeństwo i swobodę ruchów, które ułatwią gotowanie. Dzięki takiemu wsparciu wszystkie kuchenne czynności wykonacie znacznie łatwiej i szybciej. Kitchen helper to niezastąpione wsparcie dla każdego malucha i jego rodziców, które pozwoli rozwinąć nowe umiejętności i wesprze w nauce samodzielności.

Kitchen Helper

Pomocnik kuchenny BIBO

Podczas projektowania pomocnika kuchennego dla dzieci najważniejsze były dla nas: bezpieczeństwo i funkcjonalność. Mebel jest stabilny i dopasowany do potrzeb malucha, aby mógł swobodnie zdobywać kolejne kulinarne doświadczenia. Dodatkowym atutem jest jego lekkość i mobilność. Dzięki wykorzystaniu sklejki liściastej pomocnik kuchenny jest trwały oraz wytrzymały, ale waży znacznie mniej niż inne tego typu meble. Pozwala to dowolnie zmieniać jego miejsce bez dużego wysiłku.

Kitchen helper dla dzieci BIBO rośnie wraz z dzieckiem, dzięki czemu można go dokładnie dostosować do zmieniającego się wzrostu. Podest posiada regulację na 3 wysokościach, a specjalna wysuwana półka ułatwia zmianę jego położenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl